טיפול רגשי למבוגרים

"...היין והיאנג כמו הצל והאור, אחד מלפנים והשני מאחור

ההרמוניה שבין הניגודים היא נשמת החיים"(LAO TZU)

קיימים בתוכנו חלקים רבים ומנוגדים אשר יוצרים שלם. העבודה של הלוחם היא לייצר הרמוניה בין החלקים השונים. ההרמוניה נוצרת על ידי הכרה בחלקים השונים הקיימים והמוכנות להתבונן באור ובצל ולעבור בינהם.

מטרת המפגש הטיפולי היא לטפח בעצמנו איכויות שונות וחיוביות אשר תומכות בנו ובאמנות שלנו. המילה לטפח מדגישה את זה שמדובר בתהליך אקטיבי עם אחריות. אמחיש זאת באמצעות דוגמה: אדם שמתמודד שנים רבות עם דיכאון מטפח ומגדיל בצורה אוטומטית ללא בחירה את החלק הדיכאוני. הטיפוח נעשה על ידי מחשבות, רגשות, ערכים, אמונות, פעולות וכו'. השלב הראשון בטיפול היא ההכרה בחלק הדיכאוני שקיים, ולצד ההכרה הזו להגדיל ולטפח את החלקים הנוספים שקיימים באותו אדם, כמו ביטחון, אומץ, התמדה וכו'. הטיפוח נעשה באמצעות הקשר שנוצר שכולל בתוכו שיחה, מדיטציה ותנועה. 

לבדיקת התאמה

שאלות ותשובות

כמה זמן נמשך הטיפול?


אורך טיפול הינו דבר אשר משתנה ותלוי בין היתר במטרות הטיפוליות. מהניסיון אצלי בקליניקה אורך טיפול ממוצע הינו כשנה. הדבר משתנה בהתאם לצורך שעולה והמטרות הטיפוליות.
האם יש הסדר עם קופות החולים?


אין הסדר מיוחד. במידה ויש לכם חברת ביטוח אז כדאי לבדוק מולם אפשרות לקבל החזר בגין "טיפול רגשי".
מהי עלות הטיפול?


400 ש"ח למפגש
איך נראת פגישה?


זו אחת השאלות ששואלים אותי המון, וקשה לענות על כך בצורה ברורה אך אנסה... מפגש כולל בתוכו כלים מעולם הטיפול והאמונויות לחימה. ואנו נשתמש במפגשים במה שאתם צריכים להתפתחות שלכם. יכול להיות מפגש שבו אנו רק יושבים ומדברים. מפגש אחר בו אנו מתחילים מתנועה וחימום של הגוף ועוברים לשיחה ומדיטציה מונחית.
מה אורך הפגישה


ארוך המפגש הינו 50 דקות. במקרים בהם אנו מזהים שיש צורך במפגשים ארוכים יותר אז זה גם אפשרי.